Conducator la producere (Categoria C)

Vetropack №14724508, 17 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internaționala Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan international de solutii pentru ambalajele din sticlt.

Descrierea postului

Incarcarea si descarcarea materiei prime la stivuitor (daca nu aveti permis noi prestăm cursuri de stivuitor gratuit)
Grafic de lucru in ture, 8 ore pe zi, orele de lucru: (I tura de la 7.00-15.00, II tura de la 15.00-23.00, al III tura de la 23.00-7.00)
Conducerea camionului pe teritoriul intreprinderii

Cerinte

Permis de conducere categoria C
Disponibilitatea permisului pe stivuitor
Responsabilitate, seriozitate, punctualitate
Abilitatea de a lucra in echipa

Beneficii

Pachet salarial atractiv, prime trimestriale si anuale
Tichete de masa (55 lei pe zi), tichete pentru lactate
Acces la cantina, cafea, ceai, apa, felul intii gratis
Transport de serviciu (de la Botanica si Riscani)
Acces la parcare cu locuri disponibile
Statie electro de incarcare auto accesibila gratuit
Organizarea evenimentelor / team building - maraton, excursie la Orheiul Vechi, etc.)
Control medical anual si semianual
Dezvoltarea in cariera (posibilitatea de transfer in alt departament)
Cadouri de sarbatori

Te asteptam in echipa Vetropack!

Candidatii interesati sunt invitati sa expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau sa ne contacteze la numarul de telefon 079044301, Departament Resurse Umane.

*Prin aplicare, va exprimati acordul privind procesarea datelor D-voastra cu caracter personal si pastrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicarii.
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Nu uitati sa accesati site-ul nostru: https://www.vetropack.com/ro/locuri-de-munca/
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide